Sinkovits Péter: Gyarmathy. Bp., 1991, Új Művészet Könyvek. Kiadói egé... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/411/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1500010/Sinkovits-Peter-Gyarmathy-Bp-1991-Uj-Muveszet-Konyvek-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-ser~II2556096
2556096
16711
411
Books: Architecture, Art
Rufpreis:
1 200 HUF 3,24 EUR , 3,53 USD
Beschreibung: Sinkovits Péter: Gyarmathy. Bp., 1991, Új Művészet Könyvek. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
: hsz