16696.
411. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
Meller Simon: Michelangelo. Művészeti könyvtár. Bp., [1903.], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott, illusztrált félvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.