Pierre Souvestre-Marel Allain: A montecarloi bank kirablása. Egy geniális kalandor a XX. században. Ford.: Gesztesi Ödön. Bp., 1916., Magyar József és Fia. Átkötött egészvászon-kötés, eredeti bekötött papírborítókkal, az elülső sérült.