17509.
411. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Külkereskedelmi reklám és propaganda. I-II. köt. Szerk.: Dr. Kürthy Pál. Jegyzet a Magyar Kereskedelmi Kamara külkereskedelmi reklám- és propaganda szaktanfolyamának hallgatói számára. Bp., 1975, Magyar Kereskedelmi Kamara. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kopott, sérült borítóval. Megjelent 1500 példányban.