17408.
411. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Gulácsy Irén: Fekete vÅ‘legények. Regény három kötetben. I-III. köt. [Egykötetben.] Bp., 1930, Singer és Wolfner, 221+281+236+2 p. Kiadói aranyozott egészbÅ‘r-kötésben, kissé kopott borÃtóval, kissé sérült gerinccel, az I. részben hiányzó cÃmlappal.