Viktória osztrák porcelán kiöntő, jelzett, kopásnyomokkal, m: 14 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Viktoria-osztrak-porcelan-kionto-jelzett-kopasnyomokkal-m-14-cm~II2550058
2550058
11372
410
Beschreibung: Viktória osztrák porcelán kiöntő, jelzett, kopásnyomokkal, m: 14 cm
: karap_norbert