11235. 410. Gelaufene Fernauktion Porzellan
8 000 HUF
0 HUF
Sarreguemines France XV. Louis, francia, fajansz, süteményes tányér. 1890-1910 között. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. d: 18,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras