Oblatt Júlia Hódmezővásárhely jelzett, matrivás porcelán sültes tál, k... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Oblatt-Julia-Hodmezovasarhely-jelzett-matrivas-porcelan-sultes-tal-kopott-40x27-cm-Obla~II2498650
2498650
11318
410
Beschreibung: Oblatt Júlia Hódmezővásárhely jelzett, matrivás porcelán sültes tál, kopott, 40x27 cm. Oblatt Júlia gyára Hódmezővásárhelyen 1943-ig működött.
: karap_norbert