Mártásos edény, kanállal. Cseh porcelán XIX. sz. vége. Matricás, jelzé... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Martasos-edeny-kanallal-Cseh-porcelan-XIX-sz-vege-Matricas-jelzes-nelkul-kopasokka~II2550221
2550221
11388
410
Beschreibung: Mártásos edény, kanállal. Cseh porcelán XIX. sz. vége. Matricás, jelzés nélkül, kopásokkal 20 cm
: karap_norbert