11273. 410. Gelaufene Fernauktion Porzellan
2 400 HUF
0 HUF
Hollóházi likőrös pohár 6db, dobozban, aranyozott, matricás porcelán, jelzett, aranyozott Csepel Művek monogram, m:4,5cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert