Hollóházi butykos, Nemzetközi Asztalitenisz 1988, jelzett, kopott, m:... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Hollohazi-butykos-Nemzetkozi-Asztalitenisz-1988-jelzett-kopott-m-19cm~II2502658
2502658
11282
410
Beschreibung: Hollóházi butykos, Nemzetközi Asztalitenisz 1988, jelzett, kopott, m: 19cm
: pelikán_kristóf