Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Hollohazi-Szasz-Endre-altal-tervezett-mintaval-diszitett-porcelan-vaza-es-fali-kep-jelze~II2549610
2549610
11265
410
Beschreibung: Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza és fali kép, jelzett, matricás, kopással, m: 20 cm, 9x12cm
: karap_norbert