Herendi Viktória mintás porcelán hamutál Kézzel festett, jelzett, kopá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Herendi-Viktoria-mintas-porcelan-hamutal-Kezzel-festett-jelzett-kopasokkal-d-15-cm~II2546760
2546760
11214
410
Beschreibung: Herendi Viktória mintás porcelán hamutál Kézzel festett, jelzett, kopásokkal, d: 15 cm
: karap_norbert
Katalognummer: