Herendi Viktória madaras kínáló, kézzel festett, jelzett, kopott, rest... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Herendi-Viktoria-madaras-kinalo-kezzel-festett-jelzett-kopott-restauralt-34x13x14cm~II2522225
2522225
11201
410
26000
Rufpreis:
26 000 HUF 70,27 EUR , 76,47 USD
Beschreibung: Herendi Viktória madaras kínáló, kézzel festett, jelzett, kopott, restaurált, 34x13x14cm
: karap_norbert