11346. 410. Gelaufene Fernauktion Porzellan
3 600 HUF 9,73 EUR, 10,59 USD
0 HUF
Gustavsberg svéd porcelán dísztál, 3 db, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 17,5 és 21,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras