Cseh "Altwien" bonbonnier, matricás aranyozott porcelán, jelzett, rest... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Cseh-Altwien-bonbonnier-matricas-aranyozott-porcelan-jelzett-restauralt-kopott-d9-5cm~II2545202
2545202
11361
410
Beschreibung: Cseh "Altwien" bonbonnier, matricás aranyozott porcelán, jelzett, restaurált, kopott, d:9,5cm
: karap_norbert