Régi Gránit kőporcelán falra is szerelhető sótartó edény fa tetővel. M... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/Regi-Granit-koporcelan-falra-is-szerelheto-sotarto-edeny-fa-tetovel-Matricas-jelzett-ko~II2522877
2522877
11121
410
Art-ceramics
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: Régi Gránit kőporcelán falra is szerelhető sótartó edény fa tetővel. Matricás, jelzett, kopással. 15x16 cm
: karap_norbert