31273.
410. Gelaufene Fernauktion
Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten
14 000 HUF
37,84 EUR, 41,18 USD
Franciaország 1869. "I. Napóleon születésének centenáriuma" aranyozott Br emlékérem (49,02g/51mm) T:2- ph., aranyozás megkopott / France 1869. "Centennial of the Birth of Napoleon I" gilt Br commemorative medallion. "SOUVENIR DU CENTENAIRE DE L'EMPEREUR NAPOLEON I 1769-1869" (49,02g/51mm) C:VF edge error, worn gilding