11625.
410. Gelaufene Fernauktion
Uhren
85 000 HUF
229,73 EUR, 250,00 USD
OMEGA Seamaster férfi karóra 1970 körül, quartz szerkezettel, analóg kijelzős, dátumfunkciós, működik, kopott, karcos, aranyozott fémszíjjal, működik, de nem jár pontosan d: 35mm