Ingersoll svájci karóra dátum funkcióval, bőr szíjjal, működik, üvegen... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Uhren~500010/Ingersoll-svajci-karora-datum-funkcioval-bor-szijjal-mukodik-uvegen-tetejen-apro-serC3~II2530431
2530431
11608
410
Watches
Rufpreis:
10 000 HUF 27,03 EUR , 29,41 USD
Beschreibung: Ingersoll svájci karóra dátum funkcióval, bőr szíjjal, működik, üvegen tetején apró sérüléssel, fém tokon és szíjon kopásnyomokkal, 35 mm
: tm