Tápai Antal: Tekla (lánya). Gipsz, kopott, apró sérülésekkel, jelzés n... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Skulpturen-Statuetten-Plaketten~500009/Tapai-Antal-Tekla-lanya-Gipsz-kopott-apro-serulesekkel-jelzes-nelkul-m-58cm~II2519627
2519627
11583
410
Sculptures, statuettes, plaques
Beschreibung: Tápai Antal: Tekla (lánya). Gipsz, kopott, apró sérülésekkel, jelzés nélkül. m: 58cm
: tm