11544.
410. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
20 000 HUF
54,05 EUR, 58,82 USD
Szecessziós büszt, öntött, patinázott bronz, jelzett, kopásnyomokkal, m:12cm