12265. 410. Gelaufene Fernauktion Rahmen
15 000 HUF
0 HUF
12 db dekoratív képkeret, kopott, apró sérülésekkel, 34,5x24,5 és 45,5x31,5 cm között.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras