14860.
410. Gelaufene Fernauktion
Plakat
19 000 HUF
Ezt az egyensúlyt akarja a Keresztény Nemzeti Függetlenségi Párt. Plakát, 1938-39 körül. Litográfia, papír, jelzés nélkül. Piatnik, Bp. Lap széle kissé sérült, hajtott, foltos. 47x62 cm.