14852.
410. Gelaufene Fernauktion
Plakat
12 000 HUF
Börtsök László (?-?): Faluszeminárium. Plakátterv, 1930-40 körül. Tempera, karton, jelezve jobbra lent, bal alsó sarkában olvashatatlan pecséttel. Sérült, hiányos. 68,5x48 cm.