14517.
410. Gelaufene Fernauktion
Musik, Noten, Instrumenten
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Bartók Béla kórusművei két- és három szólamra. Gyermek-, női- és férfikarok részére. Bp., 1953, Zeneműkiadó, 82+2 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, helyenként kissé sérült lapokkal.