Landkarten

Zahl der Lose: 92

cca 1880-1890 Nordwestliches Deutschland, Niederlande und Belgien, Mitteleuropische Staaten I. Geographie Taf 11.,12., papír, kartonnal megerősítve, kissé foltos, 34x49 cm
13453.

Rufpreis:
1 200 HUF
1879 Nagy-Britannia térképe, (Anglia, Wales, Skócia), Stielers Handatlas Nr. 46-47., Gotha, Justus Perthes, papír, hátul kartonokkal (de nincs rákasírozva), műanyag védőfóliákban, 39,5x46,5 cmx2
13454.

1879 Nagy-Britannia térképe, (Anglia, Wales, Skócia), Stieler's Handatlas Nr. 46-47., Gotha, Justus Perthes, papír, hátul kartonokkal (de nincs rákasírozva), műanyag védőfóliákban, 39,5x46,5 cmx2

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1963 Kínai polgárháború 1946-47. évi eseményeit ábrázoló térkép, 107x76 cm, 1:15000000, lap alján szakadásokkal, hajtva / map of the Chinese Civil War during 1946-47, 107x76 cm, 1:15000000, with tears on the bottom
13455.

Rufpreis:
2 000 HUF
13456.

Rufpreis:
1 200 HUF
13457.

Rufpreis:
1 800 HUF
cca 1931 6 db amerikai és angol filmes, mozis újság The New Movie, Modern Screen, Screenland, Motion Picture
13458.

Rufpreis:
5 000 HUF
1942 Magyarország állatállománya, megyénként darabszám ill. érték szerint. 1911 évi adatok. 1 : 1.000.000. Bp., Államtudományi Intézet. Hajtva, sérülésekkel, kissé foltos, 102,5x66 cm
13459.

Rufpreis:
6 000 HUF
Homann, Johann Babtist - Johann Matthias Hazius.: Hungariae ampliori significatu et veteris vel Methodicae, complexae Regna Hungariae Propriae...Stereogra phicae legitimae descripta a I. M. Hasio M. P. P. Curantibus Homannianis Heredibus. C. P. S. C. M. 1744. Fenti szöveg a képmezőben balra lent, a fegyverekkel díszített kartusban. A térkép felett francia nyelvű címleírás. A térkép alatti sorban lévő szöveg utalás a pozsareváci és a belgrádi békekötésre. Megjelent: Nürnberg, 1747. Atlas Novus Terrarum Orbis Imperia. színezett rézmetszet 59x50 cm, Üvegezett keretben / Map of Hungary, Serbia Transylvania, Romania (Walachia, Moldova) colored engraving. In glazed frame 59x50 cm
13460.

Rufpreis:
44 000 HUF
118,92
129,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF