12573.
410. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
cca 1978-79 Emlékkönyv, sok bejegyzéssel, gyerekrajzokkal, kopott vászonkötésben