12563.
410. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
5 000 HUF
cca 1959 Apostoli áldást kérÅ‘ oklevél, Szent XXIII. János (1881-1963) pápa (1958-1963 között) részére, a prügyi egyházközség fennállásának 75. évfordulója alkalmából. DÃszes, kézzel festett pauszpapÃr. Alján vatikáni bejegyzéssel, aláÃrással, szárazpecséttel. Hátoldalán pecséttel jelzett, kisebb sérülésekkel, foltokkal, 42x29 cm