Nagyméretű bronz asztalitükör, kopott, tükör sérült benne. 52x33cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500015/Nagymeretu-bronz-asztalitukor-kopott-tukor-serult-benne-52x33cm~II2551888
2551888
11865
410
Flea Market
Rufpreis:
20 000 HUF 54,05 EUR , 58,82 USD
Beschreibung: Nagyméretű bronz asztalitükör, kopott, tükör sérült benne. 52x33cm
: tm
Katalognummer: