Könyv formájú, faragott fa doboz, sérült, kopott, 25x16x7cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500015/Konyv-formaju-faragott-fa-doboz-serult-kopott-25x16x7cm~II2552176
2552176
11853
410
Flea Market
Rufpreis:
2 600 HUF 7,03 EUR , 7,65 USD
Beschreibung: Könyv formájú, faragott fa doboz, sérült, kopott, 25x16x7cm
: karap_norbert
Katalognummer: