Gyógyszerész kartondoboz, 3 db, Nagy elemérPálffy gyógyszertára, - Sze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500015/Gyogyszeresz-kartondoboz-3-db-Nagy-elemerPalffy-gyogyszertara-Szentmiklosi-Gyorgy-O~II2543851
2543851
12133
410
4400
Flea Market
Beschreibung: Gyógyszerész kartondoboz, 3 db, Nagy elemérPálffy gyógyszertára, - Szentmiklósi György - "Őrangyal" gyógyszertár, Újszeged. kopott, sérült. Különböző méretben.
: karap_norbert