Fa ékszertartó doboz, rajta állványra szerelt tükörrel. Kisebb kopásny... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500015/Fa-ekszertarto-doboz-rajta-allvanyra-szerelt-tukorrel-Kisebb-kopasnyomokkal-az-egyik-laba~II2548127
2548127
11678
410
Flea Market
Beschreibung: Fa ékszertartó doboz, rajta állványra szerelt tükörrel. Kisebb kopásnyomokkal, az egyik lába sérült, 19x10 cm, m: 28,5 cm
: karap_norbert