Berndorf alpakka 6 személyes evőeszköz készlet díszdobozban. Nem a saj... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500015/Berndorf-alpakka-6-szemelyes-evoeszkoz-keszlet-diszdobozban-Nem-a-sajat-doboza-vannak-benne-~II2549948
2549948
11894
410
Flea Market
Beschreibung: Berndorf alpakka 6 személyes evőeszköz készlet díszdobozban. Nem a saját doboza, vannak benne üres helyek. Jelzett. Doboz sérült.
: nagy_andras