Alpakka cukortartó, jelzés nélkül, kopott, hiányos, sérült, m:11cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500015/Alpakka-cukortarto-jelzes-nelkul-kopott-hianyos-serult-m11cm~II2547460
2547460
11929
410
Flea Market
Beschreibung: Alpakka cukortartó, jelzés nélkül, kopott, hiányos, sérült, m:11cm
: nagy_andras