14554. 410. Gelaufene Fernauktion Drucksachen
2 000 HUF
0 HUF
cca 1900 össz. 4 db leporelló: Velence, Trieszt, Nápoly, Pompeji, kopott, helyenként sérült vászonkötésben + 2 db Párizs, Ecole Supérieure de Pharmacie képeslap
Wer das Foto des Loses gemacht hat : ra