1925 A vámtarifa. Árulajstrom (rendszeres és betüsoros) az 1924. évi XXI. tc. mellékletét képező vámtarifához. Bp., Magyar Királyi Állami Nyomda. Átkötött félvászon-kötésben, sérült borítóval, helyenként sérült lapokkal, bejegyzésekkel.