cca 1892-1900 össz. 6 db okmány: 4 db Győri Ének- és Zeneegylet Zeneiskolája bizonyítvány, mind hajtásnyommal; 1 db elemi iskolai bizonyítvány 15 krajcár okmánybélyeggel és viaszpecséttel, hajtásnyommal; Országos Magyar Daláregyesület oklevél Győri Ének- és Zeneegylet tagjának részére, sérült, foltos.