11537. 410. Gelaufene Fernauktion Antik
10 000 HUF
0 HUF
Vegyes retró, iparművészeti fém tárgyak, (Teván Margit, Szécsi István, stb.) részben jelzett, kopott, néhányon sérülés. Vegyes méretben.
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert