11511.
410. Gelaufene Fernauktion
Antik
3 000 HUF
Muránói mikromozaikos kereszt Roma felirattal, réz alapon, 1900 körül, jelzés nélkül, akasztójánál sérült (függesztő karika letört), apró kopásnyomokkal, 6,5x4,5 cm