Kopcsányi Ottó (1933-2016): Réz levélbontó szett (kés, tálca). Alján Iparművészeti Vállalat sérült zsűri címkéjével. Kis csorbákkal, kopásnyomokkal, h: 19,5 cm, 25x5 cm