10456.
410. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Váradi jelzéssel: Párizs, Opera, 1962. Kréta, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 21x29,5 cm