Sterk Gyula jelzéssel: Női képmás. Olaj, vászon, vakráma nélkül, felte... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Sterk-Gyula-jelzessel-Noi-kepmas-Olaj-vaszon-vakrama-nelkul-feltekert-allapotban-69C397~II2547103
2547103
10449
410
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Sterk Gyula jelzéssel: Női képmás. Olaj, vászon, vakráma nélkül, feltekert állapotban. 69×54 cm
: nagy_andras