10438.
410. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Püspöky M jelzéssel: Udvar. Olaj, vászon, sérült. Kissé sérült fa keretben, 60×80 cm