Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
5 500HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. második felében működött magyar festő alkotása: Tokaji részlet. Vegyes technika, papír. Üvegezett, kissé kopott fa keretben, 33x46 cm