10475.
410. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Olvashatatlan jelzéssel (Mészöly Géza után): Balaton. Olaj, farost, sérült. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 33x55 cm