10427.
410. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Nagy G jelzéssel: Vízparti séta. Olaj, vászon, apró sérüléssel (lyukkal), 24×36 cm