10416.
410. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Megyeri jelzéssel: Horgász. Olaj, farost. Kissé foltos. Fa keretben, 36,5×46,5 cm