Megyeri J. jelzéssel: Téli tanya. Olaj, farost. Kopott fakeretben. 28x... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/410/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Megyeri-J-jelzessel-Teli-tanya-Olaj-farost-Kopott-fakeretben-28x35cm~II2502592
2502592
10420
410
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Megyeri J. jelzéssel: Téli tanya. Olaj, farost. Kopott fakeretben. 28x35cm
: nagy_andras