10407.
410. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Lázár Kriszti jelzéssel: Őszi kertben. Vegyes technika, papír, jelzett, 19,5x28,5 cm hullámos, keret nélkül, kopott paszpartuban.